SIGULDA OPEN 2013 video

 

 


Latvijas Tradicionālās Karatē Federācijas dibinātāja
Jāņa Reimandova 15. piemiņas kausa izcīņa

bildes/rtkk_2013/rtkk-2013_8.jpg

Šī gada 27.oktobrīī norisinājās Latvijas Tradicionālās Karatē Federācijas dibinātāja Jāņa Reimandova 15. piemiņas kausa izcīņa. Sacensību organizēšanu šogad uzņēmās RTKK. Tajās piedalījās 140 dalībnieki.Šogad dalībnieki cīnījās trīs disciplīnās – KATA individuāli ,KUMITE individuāli un SUMO. Kopumā tika izcīnīti 4 kausi,Tomam Jūrmārtiņam par 1. vietu, Robertam Ābelītim par 2.vietu, Artjomam Semjaņinkovam par 3.vietu-KUMITE un Eduardam Dūcim par 3.vietu-SUMO.

Sacensības kuplā skaitā apmeklēja arī dalībnieku lielākie atbalstītāji – vecāki un skatītāji.  

 

Fotogrāfijas

 


SIGULDA OPEN 2013

bildes/sigulda_open-2013/sigulda-2013_14.jpg

   2013. gada oktobris Latvijas Karete Asociācijai kļuva par ļoti svarīgu mēnesi. Tāpēc, ka 19. un 20. oktobrī notika pirmais starptautiskais turnīrs, ko pilnība organizēja LKA. Turnīrs notika Siguldā, tāpēc sacensības tika nosauktas - SIGULDA OPEN 2013.
   SIGULDA OPEN 2013- tās ir pirmās starptautiskās sacensības Latvijā, kas tika organizētas pēc WKC noteikumiem. ir pamats domāt, ka šīs kļūs par ikgadējām sacensībā un ka dalībnieku un valstu skaits ar laiku pieaugs.
Aizvadītajā turnīrā piedalījās 150 sportisti no Latvijas. Lietuvas un Krievijas. Sacensības notika dažās kategorijās: kata, kumite shobu sanbon, kumite shobu ippon un komandu kumite.
   Kopvērtējumā Latvijas Karate asociācija ieguva 1. vietu. Mūsu sportisti izcīnīja 15 zelta, 6 sudraba un 9 bronzas medaļas. Otrajā vietā bija klubs Fudzi (Latvija), bet trešajā vietā palika klubs Kentauras (Lietuva).
Latvijas sportistiem šīs sacensības bija arī sava veida sagatavošanās Eiropas Čempionātam 2014, kas notiks jūnijā pilsētā Čeboksari (Krievijā).
Organizatori uzskata, ka  sacensības bija veiksmīgas. Saņemtās atsauksmes no treneriem, tiesnešiem, sportistiem un skatītājiem bija pozitīvas.
Latvijas Karate asociācijas vadība izsaka lielu pateicību tiem, kas palīdzēja organizēt šīs sacensības.

Sigulda Open 2013 rezultāti

Fotogrāfijas

 

 


Lienei Kalvānei 3.vieta starptautiskās sacensībās Polijā.

polija_2013_3a.jpg

 

 

Fotogrāfijas

Sporta nometne 2013

nometne_2013_1.jpg

Lejupielādēt fotogrāfijas

 

 

 

Starptautiskais karatē turnīrs "Daugavpils Fortress" 2013

daugavpils_fortress_2013_1.jpg

2013. gada 18. maijā, Daugavpilī, norisinājās Starptautiskais bērnu - jauniešu karatē turnīrs Daugavpils Fortress, kurā piedalījās 150 sportisti no Lietuvas un Latvijas.
Latvijas Karatē Associāciju (LKA) pārstāvēja 8 sportisti no kuriem 6 ieguva medaļas: Sabīne Terehova, Artjoms Semjaņinkovs un Adrians Magons ieguva zelta medaļas; Marks Robermans – sudraba medaļu, Toms Jurmārtiņš un Roberts Ābelīts ieguva bronza medaļas.

LKA vadība bija apmierināta ar turnīra organizatorisko darbu, kā arī pasakās sportistiem par godalgotajām vietām un vecākiem par atbalstu.

 Fotogrāfijas

 

 

Austrumu cīņu olimpiāde "East-West Open" 2013

peterburga_2013_1.jpg

No 2013.gada 11.līdz 14.aprīlim Krievijas pilsētā St.Pēterburgā notika VII Cīņas mākslu olimpiāde „Austrumi-Rietumi”. Šajā lielajā sporta notikumā piedalījās pārstāvji no 40 pasaules valstīm. 
Viens no turnīriem šajā olimpiādē bija “Atklātais Krievijas kauss Karatē WKC”, kurā piedalījās vairāk kā 700 sportistu. Latvijas Karatē Asociācija šajā turnīrā pārstāvēja Latviju ar 12 sportistiem. LKA šis turnīrs bija ļoti veiksmīgs – sportisti no St.Pēterburgas atgriezās ar 8 medaļām: 1 zelta, 5 sudraba un 2 bronzas medaļām: Simona Terehova - SANBON kumite 1. vieta, IPPON kumite 2. vieta; Roberts Ābelīts - SANBON kumite 2. vieta, IPPON kumite 2. vieta; Adrians Magons – 8-9 gadi komandu kumite 2. vieta; Valters Jenerts – 8-9 gadi komandu kumite 2. vieta; Marks Robermans - SANBON kumite 3. vieta; Liene Prikaza - SANBON kumite 3. vieta.
Jāņem vērā, ka Krievijas puse šīm sacensībām veltīja īpaši lielu uzmanību, tā kā šobrīd notiek sagatavošanās WKC Pasaules čempionātam karatē, kas notiks Austrālijā no 2013.gada 9. līdz 13.maijam. 

Latvijas Karatē Asociācija izsaka lielu pateicību par finansiālo atbalstu Alojas, Saulkrastu, Ropažu un Stopiņu domēm, pateicoties kuru atbalstam sportistiem bija iespēja piedalīties šajās nozīmīgajās sacensībās un godam pārstāvēt savu valsti. 

 Fotogrāfijas (galerija tiks papildināta)

 

 

II Baltijas Cīņas Mākslu Olimpiāde

are_0189.jpg

2013.gada 16. un 17.martā Rīgā notika II Baltijas Cīņas Mākslu Olimpiāde. Šo starptautisko sacensību ietvaros tika rīkots atklātais WKC Karatē turnīrs kumitē un kata disciplīnās. Divu dienu laikā turnīrā sacentās vairāk kā 200 dalībnieku no Latvijas, Lietuvas, Krievijas un Baltkrievijas.
Ievērības cienīgs ir fakts, ka sacensības ar savu klātbūtni pagodināja WKC dibinātājs doktors Fritzs Vendlands (Dr. Fritz Wendland). Viņš atzinīgi izteicās par dalībnieku sniegumu un īpaši atzinīgi izteicās par augsto WKC sacensību organizētības līmeni. Tas ir ļoti patīkami, ņemot vērā, ka galvenais sacensību organizators bija Latvijas Karatē asociācija.

Latvijas Karatē Asociācija izsaka lielu pateicību sacensību dalībniekiem, un visiem, kas palīdzēja organizēt šīs sacensības organizēt.

Fotogrāfijas

 

 
Prev123456789Next
Partneri

Latvijas Karatē Asociācija

Rīga, Viršu iela 7-82, LV-1035.

Vladislavs Fetkuļins:
Tālrunis: (+371) 26300284
E-pasts:

Kaspars Riekstiņš:
Tālrunis: (+371) 26478649
E-pasts:

Saites

karatelatvia.lv
hagakure.lv
Made by RASAMAX on Osberget CMS